Telefon
WhatsApp

Müşteri Görüşleri

Tekstilci - 15 Eylül 2021, 09:45

Ayşe Uzun

Zer Danışmanlık uzman ve tecrübeli kadrosuyla firmamıza SGK Teşvikleri konusunda hizmet verdiler. Aldığımız hizmet sonucunda hem belgelendirme öncesi hazırlık sürecini hem de denetimleri kötü bir sürprize fırsat vermeden başarıyla tamamladık.
Yönetici - 15 Eylül 2021, 09:35

Yener Bağcı

Profesyonellikleri, deneyimleri, her sorumuza aldığımız cevapların kalitesi, farklı seviyelere yönelik eğitimlerinin derinliği ve konularına hakimiyeti dolayısıyla Zer Danışmanlık ile çalışmaktan son derece memnun olduğumuzu belirtir, çekincesiz herkese tavsiye ederiz.
Yönetici - 15 Eylül 2021, 09:32

Eylül YILDIZ

Çeşitli tarihlerde aldığımız hizmetlerde profesyonel sunumları, konu hakkında derin bilgi ve uzmanlıkları sayesinde, hızlı değişen dinamik süreçte bize pratik, çözüme yönelik neredeyse nokta atışı bilgiler aldığımızı, kaliteli ve çok faydalı rehberlikleri sonrasında elde edilen sonuçların son derece verimli ve olumlu olduğunu ifade etmek isteriz
Web Yazılım - 14 Eylül 2021, 10:00

Mustafa Özdemir

Zer danışmanlığa ve tüm çalışanlarına şirketimiz için alınabilecek teşvikleri önümüze sunduğu ve büyümemize katkı sağladığı için teşekkür ederiz. Aklımıza takılan en ufak soru için bile her zaman ulaşılabilir oldular ve bize her zaman doğru şekilde rehberlik yaptılar.

4 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın

Zer Danışmanlık

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız